30. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  19.05.2024 ob 15.00

Tabor Sežana

0 : 0

Primorje eMundia


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 1200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 0 1 1 1
Primorje 2 1 1 0 2
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 1 0 1 0 0
Primorje 1 0 1 0 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 1 0 0 1 1
Primorje 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  30.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 19.05.2024, ob 15.00  Tabor Sežana - Primorje eMundia 0:0  (0:0) 
23/24  15.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 28.10.2023, ob 14.00  Primorje eMundia - CB24 Tabor Sežana 2:1  (0:0) 

30. krog
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA