30. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  19.05.2024 ob 15.00

Nafta 1903

0 : 2

Dravinja


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 1000

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
P
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Dravinja
Z
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 1
ND Dravinja 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 1 0 0 1 0
ND Dravinja 1 1 0 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 1 1 0 0 1
ND Dravinja 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

23/24  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 19.05.2024, ob 15.00  Nafta 1903 - Dravinja 0:2  (0:1) 
23/24  15.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 29.10.2023, ob 14.00  Dravinja - ND Lendava 1903 0:1  (0:1) 

30. krog
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA