29. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  12.05.2024 ob 17.30  | Prenos: Stream nzs.si

Primorje eMundia

4 : 0

Triglav Kranj


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 1000

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911
Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
P
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 7 3 0 4 12
Triglav Kranj 7 4 0 3 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 2 0 2 9
Triglav Kranj 4 2 0 2 4
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 0 2 3
Triglav Kranj 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

23/24  29.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2024, ob 17.30  Primorje eMundia - Triglav Kranj 4:0  (2:0) 
23/24  14.krog  Kranj, Športni center Kranj, 20.10.2023, ob 17.00  Triglav Kranj - Primorje 2:1  (1:1) 
22/23  17.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2022, ob 13.30  Primorje - Triglav Kranj 5:2  (2:0) 
22/23  2.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.08.2022, ob 20.00  Triglav Kranj - Primorje 1:2  (0:1) 
21/22  24.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.04.2022, ob 18.30  Primorje - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 
21/22  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 24.09.2021, ob 19.00  Triglav Kranj - Primorje 2:0  (1:0) 
20/21  14.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.03.2021, ob 15.00  Primorje eMundia - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 

29. krog
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA