28. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  04.05.2024 ob 18.00

Rudar Velenje

1 : 0

Jadran Dekani


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Jadran Dekani
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 7 4 2 1 7
Jadran Dekani 7 1 2 4 6
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 3 1 0 4
Jadran Dekani 4 0 1 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 1 1 1 3
Jadran Dekani 3 1 1 1 5



Vse medsebojne tekme

23/24  28.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.05.2024, ob 18.00  Rudar Velenje - Jadran Dekani 1:0  (0:0) 
23/24  13.krog  Dekani, Športni park Dekani, 14.10.2023, ob 15.00  Jadran Dekani - Rudar Velenje 4:1  (0:1) 
22/23  18.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 26.11.2022, ob 13.30  Rudar Velenje - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
22/23  3.krog  Dekani, Športni park Dekani, 14.08.2022, ob 17.30  Jadran Dekani - Rudar Velenje 1:1  (0:1) 
21/22  19.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 05.03.2022, ob 14.30  Rudar Velenje - Jadran Dekani 2:1  (0:0) 
21/22  4.krog  Dekani, Športni park Dekani, 21.08.2021, ob 17.00  Jadran Dekani - Rudar Velenje 0:1  (0:1) 
20/21  6.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.09.2020, ob 19.00  Rudar Velenje - Jadran Dekani 1:0  (1:0) 

28. krog
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA