26. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  20.04.2024 ob 17.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 2

Gorica


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 0 0 5 2
Gorica 5 5 0 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 0 3 1
Gorica 3 3 0 0 5
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 0 2 1
Gorica 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

23/24  26.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.04.2024, ob 17.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - Gorica 0:2  (0:1) 
23/24  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.09.2023, ob 15.30  Gorica - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:1  (1:0) 
21/22  19.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 05.03.2022, ob 14.30  Fužinar Vzajemci - Gorica 1:2  (0:2) 
21/22  4.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 22.08.2021, ob 17.00  Gorica - KNK Fužinar, socialno podjetje 3:0  (1:0) 
19/20  9.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.09.2019, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - Gorica 0:1  (0:0) 

26. krog
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA