25. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  12.04.2024 ob 18.00

Rudar Velenje

1 : 2

Vitanest Bilje


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 2 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 8 2 2 4 11
Vitanest Bilje 8 4 2 2 12
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 5 1 1 3 4
Vitanest Bilje 5 3 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 1 1 1 7
Vitanest Bilje 3 1 1 1 6



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.04.2024, ob 18.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 1:2  (0:2) 
23/24  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 25.09.2023, ob 16.00  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
22/23  22.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 25.03.2023, ob 15.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 0:0  (0:0) 
22/23  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 09.09.2022, ob 16.30  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 4:3  (1:0) 
21/22  26.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 23.04.2022, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 0:1  (0:0) 
21/22  11.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 09.10.2021, ob 15.30  Vitanest Bilje - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
20/21  20.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.05.2021, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 2:1  (1:1) 
20/21  2.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.08.2020, ob 17.00  Rudar Velenje - Vitanest Bilje 1:2  (0:0) 

25. krog
Krka 0 : 5 Tabor Sežana
Rudar Velenje 1 : 2 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Primorje eMundia
Ilirija 1911 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Dravinja 0 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 0 : 0 TKK Tolmin
Nafta 1903 3 : 4 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA