24. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  06.04.2024 ob 16.00

Brinje Grosuplje

0 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 4 1 0 3 1
Rudar Velenje 4 3 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 1
Rudar Velenje 2 1 0 1 2
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 0 0 2 0
Rudar Velenje 2 2 0 0 4



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 06.04.2024, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
23/24  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 21.09.2023, ob 20.30  Rudar Velenje - NK Brinje-Grosuplje 2:0  (1:0) 
22/23  21.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 18.03.2023, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
22/23  6.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 03.09.2022, ob 16.30  Rudar Velenje - NK Brinje-Grosuplje 2:0  (2:0) 

24. krog
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
TKK Tolmin 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 3 : 1 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Triglav Kranj 2 : 0 Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 4 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA