23. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  30.03.2024 ob 15.30

Vitanest Bilje

1 : 5

Brinje Grosuplje


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Jerman Danijel (1. pomoč), Selan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 180

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 4 2 0 2 7
NK Brinje-Grosuplje 4 2 0 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 0 0 2 1
NK Brinje-Grosuplje 2 2 0 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 2 0 0 6
NK Brinje-Grosuplje 2 0 0 2 2



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 30.03.2024, ob 15.30  Vitanest Bilje - Brinje Grosuplje 1:5  (0:3) 
23/24  8.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 17.09.2023, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Vitanest Bilje 1:3  (0:2) 
22/23  29.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 12.05.2023, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Vitanest Bilje 1:3  (0:0) 
22/23  14.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 29.10.2022, ob 14.00  Vitanest Bilje - NK Brinje-Grosuplje 0:1  (0:0) 

23. krog
Ilirija 1911 1 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje 3 : 1 TKK Tolmin
Krka 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 0 : 0 Primorje eMundia
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 5 Gorica
Vitanest Bilje 1 : 5 Brinje Grosuplje
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA