21. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  16.03.2024 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

2 : 0

Primorje eMundia


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Marin Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
P
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 7 3 2 2 10
Primorje 7 2 2 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 2 1 1 6
Primorje 4 1 1 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 1 1 1 4
Primorje 3 1 1 1 4



Vse medsebojne tekme

23/24  21.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.03.2024, ob 17.30  Nafta 1903 - Primorje 2:0  (1:0) 
23/24  6.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 02.09.2023, ob 16.30  Primorje - ND Lendava 1903 3:0  (1:0) 
22/23  16.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.11.2022, ob 13.30  Nafta 1903 - Primorje 2:4  (0:2) 
22/23  1.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 30.07.2022, ob 18.00  Primorje - ND Lendava 1903 0:3  (0:1) 
21/22  19.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 05.03.2022, ob 14.30  Primorje - ND Lendava 1903 1:1  (1:1) 
21/22  4.krog  Lendava, Športni park Lendava, 21.08.2021, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 0:0  (0:0) 
20/21  2.krog  Lendava, Športni park Lendava, 15.08.2020, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 2:0  (1:0) 

21. krog
Krka 1 : 1 Ilirija 1911
Dravinja 0 : 1 Gorica
Jadran Dekani 1 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Vitanest Bilje 0 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 2 : 0 Primorje eMundia
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 TKK Tolmin
Rudar Velenje 1 : 0 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA