18. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  19.11.2023 ob 13.30

Primorje eMundia

1 : 1

Brinje Grosuplje


Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 1 2 1 4
NK Brinje-Grosuplje 4 1 2 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 0 2 0 2
NK Brinje-Grosuplje 2 0 2 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 1 0 1 2
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 1



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 19.11.2023, ob 13.30  Primorje eMundia - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (1:1) 
23/24  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 24.10.2023, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Primorje 1:0  (1:0) 
22/23  30.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 19.05.2023, ob 17.00  Primorje - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (1:1) 
22/23  15.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 05.11.2022, ob 14.00  Brinje Grosuplje - Primorje 0:2  (0:1) 

18. krog
Krka 2 : 1 Dravinja
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA