17. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  12.11.2023 ob 14.00

TKK Tolmin

0 : 0

Primorje eMundia


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Gornik Nejc (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 650

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
N
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 2 0 1 1 0
Primorje 2 1 1 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 1 0 0
Primorje 1 0 1 0 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 0 1 0
Primorje 1 1 0 0 1



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 12.11.2023, ob 14.00  TKK Tolmin - Primorje 0:0  (0:0) 
23/24  2.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.08.2023, ob 17.00  Primorje - NK Tolmin 1:0  (1:0) 

17. krog
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA