17. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  11.11.2023 ob 14.00

Bilje

0 : 1

Gorica


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 600

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bilje
Z
Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Krka 1 : 0 Bilje
N
Bilje 0 : 0 Dravinja
N
Jadran Dekani 2 : 2 Bilje
P
Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 0 0 5 6
Gorica 5 5 0 0 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 0 0 3 2
Gorica 3 3 0 0 6
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 0 0 2 4
Gorica 2 2 0 0 6



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 11.11.2023, ob 14.00  Vitanest Bilje - Gorica 0:1  (0:0) 
23/24  2.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 30.08.2023, ob 18.00  Gorica - Vitanest Bilje 3:2  (2:2) 
21/22  17.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 21.11.2021, ob 13.30  Vitanest Bilje - Gorica 0:2  (0:2) 
21/22  2.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 07.08.2021, ob 18.30  Gorica - Vitanest Bilje 3:2  (1:1) 
19/20  6.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 31.08.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Gorica 2:3  (2:0) 

17. krog
Bilje 0 : 1 Gorica
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA