16. krog |  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava |  04.11.2023 ob 14.00

Dravinja

0 : 1

Jadran Dekani


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravinja
Z
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
N
Bilje 0 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Jadran Dekani
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 2 : 2 Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 2 1 0 1 1
Jadran Dekani 2 1 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 1 0 0 1 0
Jadran Dekani 1 1 0 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Dravinja 1 1 0 0 1
Jadran Dekani 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 04.11.2023, ob 14.00  Dravinja - Jadran Dekani 0:1  (0:0) 
23/24  1.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.07.2023, ob 18.00  Jadran Dekani - ND Dravinja 0:1  (0:0) 

16. krog
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 0 : 3 Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA