16. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  05.11.2023 ob 14.15  | Prenos: Sportklub 1

Primorje eMundia

3 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 230

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
Z
Vitanest Bilje 1 : 3 Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
Beltinci Klima Tratnjek
P
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 8 2 3 3 11
ND Beltinci 8 3 3 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 2 0 2 8
ND Beltinci 4 2 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 0 3 1 3
ND Beltinci 4 1 3 0 7



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 05.11.2023, ob 14.15  Primorje eMundia - ND Beltinci 3:1  (0:1) 
23/24  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 30.07.2023, ob 18.00  Beltinci Klima Tratnjek - Primorje 1:1  (1:1) 
22/23  20.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 12.03.2023, ob 15.00  Beltinci Klima Tratnjek - Primorje 1:1  (0:0) 
22/23  5.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.08.2022, ob 17.00  Primorje - ND Beltinci 1:2  (0:1) 
21/22  17.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2021, ob 13.30  Primorje - ND Beltinci 0:2  (0:1) 
21/22  2.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 07.08.2021, ob 17.30  Beltinci Klima Tratnjek - Primorje 0:0  (0:0) 
20/21  22.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.05.2021, ob 17.00  Primorje eMundia - ND Beltinci 4:0  (0:0) 
20/21  5.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 05.09.2020, ob 16.30  Beltinci Klima Tratnjek - Primorje 5:1  (0:1) 

16. krog
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 0 : 3 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA