15. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  28.10.2023 ob 14.00

Primorje eMundia

2 : 1

Tabor Sežana


Sodniki: Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 300
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
17 Žan Bešir
27 Mark Gulič


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Christian Correia Lotitto
9 Luka Jerin
16 David Stanojević
18 Miha Zavadlav
19 Gregor Cigoj
24 Dušan Ignjatović
25 Ndzengue Moubeti Fahd Richard

Tabor Sežana
1 Žiga Fermišek K V
3 Alexander Stožinič
6 Nikolaos Dosis
7 Dawoud Dominik Jalinous
8 Mark Seliškar
9 Lorenzo Jose Gonzalez Montesdeoca
11 Trojan Maloku
13 Vid Rupnik
18 Eldin Šehić
19 Thaddee Oded Kaleba
20 Nikola Emiliyanov Neychev


Rezervni igralci
12 Saša Vuković V
2 Andraž Verč
4 Marko Furlan
5 Tadej Tomažič
10 Adnan Jakupović
14 Luka Orel Pogačar
15 Rok Ražman
16 Mihajlo Pavlović
17 Tim Bajnoci

Trener
Milan Anđelković

Trener

Sodnik
Dejan Bavrlić

Zadetki
Trojan Maloku 0 : 1 53'
Mark Gulič (11m) 1 : 1 59'
Matic Zavnik (11m) 2 : 1 89'

Dogodki
Mark Gulič 19'
Tarik Čandić 22'
Trojan Maloku 27'
Miha Dobnikar 28'
Alexander Stožinič 37'
Menjava Fahd Richard /  Suljanović 65'
Menjava Pavlović  /  Šehić 66'
Menjava Tomažič /  Gonzalez Montesdeoca 73'
Menjava Stanojević /  Dedić 74'
Žiga Fermišek 75'
Menjava Ignjatović  /  Čandić 81'
Žan Bešir 83'
Nikola Emiliyanov Neychev 87'
Alexander Stožinič 88'

15. krog
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 3 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
Dravinja 0 : 1 Nafta 1903
Krka 4 : 5 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA