14. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  20.10.2023 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Triglav Kranj

2 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
N
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj
Primorje eMundia
N
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 2 : 0 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 6 4 0 2 9
Primorje 6 2 0 4 8
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 3 2 0 1 5
Primorje 3 1 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 3 2 0 1 4
Primorje 3 1 0 2 5



Vse medsebojne tekme

23/24  14.krog  Kranj, Športni center Kranj, 20.10.2023, ob 17.00  Triglav Kranj - Primorje 2:1  (1:1) 
22/23  17.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2022, ob 13.30  Primorje - Triglav Kranj 5:2  (2:0) 
22/23  2.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.08.2022, ob 20.00  Triglav Kranj - Primorje 1:2  (0:1) 
21/22  24.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.04.2022, ob 18.30  Primorje - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 
21/22  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 24.09.2021, ob 19.00  Triglav Kranj - Primorje 2:0  (1:0) 
20/21  14.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.03.2021, ob 15.00  Primorje eMundia - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 

14. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Vitanest Bilje 0 : 2 Krka
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA