13. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  15.10.2023 ob 17.00

Krka

0 : 0

Brinje Grosuplje


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
Z
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 2 1 1 8
NK Brinje-Grosuplje 4 1 1 2 4
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 1 1 0 4
NK Brinje-Grosuplje 2 0 1 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 1 0 1 4
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  28.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 04.05.2024, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Krka 2:1  (1:1) 
23/24  13.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 15.10.2023, ob 17.00  Krka - NK Brinje-Grosuplje 0:0  (0:0) 
22/23  16.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 12.11.2022, ob 13.30  Brinje Grosuplje - Krka 1:3  (0:1) 
22/23  1.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 29.07.2022, ob 19.00  Krka - NK Brinje-Grosuplje 4:1  (2:0) 

13. krog
Gorica 1 : 1 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 0 Primorje eMundia
Jadran Dekani 4 : 1 Rudar Velenje
Dravinja 0 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 0 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Triglav Kranj
Krka 0 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA