12. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  08.10.2023 ob 15.30

Tabor Sežana

0 : 3

Ilirija 1911


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 6 4 0 2 11
ND Ilirija 6 2 0 4 7
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 2 0 1 5
ND Ilirija 3 1 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 2 0 1 6
ND Ilirija 3 1 0 2 2



Vse medsebojne tekme

23/24  27.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.04.2024, ob 17.00  Ilirija 1911 - Tabor Sežana 2:0  (1:0) 
23/24  12.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 08.10.2023, ob 15.30  Tabor Sežana - ND Ilirija 0:3  (0:1) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.11.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - CB24 Tabor Sežana 0:3  (0:1) 
18/19  2.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 12.08.2018, ob 17.30  CherryBox24 Tabor Sežana - ND Ilirija 2:0  (0:0) 
17/18  17.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 25.11.2017, ob 14.00  Ilirija 1911 - CB24 Tabor Sežana 0:3  (0:1) 
17/18  2.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 12.08.2017, ob 17.30  Cherrybox 24 Tabor Sežana - ND Ilirija 3:2  (1:0) 

12. krog
Primorje eMundia 1 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 2 Dravinja
Vitanest Bilje 2 : 2 Jadran Dekani
Rudar Velenje 1 : 5 Nafta 1903
Tabor Sežana 0 : 3 Ilirija 1911
TKK Tolmin 1 : 3 Krka
Triglav Kranj 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA