12. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  08.10.2023 ob 18.00

Triglav Kranj

2 : 1

Fužinar SIJ Ravne Systems


Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Sužnik Jure (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
P
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 7 5 2 0 12
KNK Fužinar, socialno podjetje 7 0 2 5 5
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 4 4 0 0 7
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 0 0 4 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 3 1 2 0 5
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 2 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  27.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 27.04.2024, ob 17.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - Triglav Kranj 0:2  (0:0) 
23/24  12.krog  Kranj, Športni center Kranj, 08.10.2023, ob 18.00  Triglav Kranj - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:1  (0:0) 
22/23  26.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 23.04.2023, ob 16.30  Fužinar Vzajemci - Triglav Kranj 2:2  (2:2) 
22/23  11.krog  Kranj, Športni center Kranj, 07.10.2022, ob 18.00  Triglav Kranj - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:1  (0:1) 
21/22  29.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 15.05.2022, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Triglav Kranj 1:1  (1:0) 
21/22  14.krog  Kranj, Športni center Kranj, 29.10.2021, ob 18.00  Triglav Kranj - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:0  (1:0) 
20/21  15.krog  Kranj, Športni center Kranj, 20.04.2021, ob 16.00  Triglav Kranj - KNK Fužinar, socialno podjetje 1:0  (1:0) 

12. krog
Primorje eMundia 1 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 2 Dravinja
Vitanest Bilje 2 : 2 Jadran Dekani
Rudar Velenje 1 : 5 Nafta 1903
Tabor Sežana 0 : 3 Ilirija 1911
TKK Tolmin 1 : 3 Krka
Triglav Kranj 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA