11. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  30.09.2023 ob 15.30

Jadran Dekani

1 : 1

Brinje Grosuplje


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 125

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Krka
Z
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 0 3 1 4
NK Brinje-Grosuplje 4 1 3 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 2 0 2
NK Brinje-Grosuplje 2 0 2 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 1 1 2
NK Brinje-Grosuplje 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

23/24  26.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 21.04.2024, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Jadran Dekani 2:1  (1:0) 
23/24  11.krog  Dekani, Športni park Dekani, 30.09.2023, ob 15.30  Jadran Dekani - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (0:1) 
22/23  27.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.04.2023, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Jadran Dekani 1:1  (0:1) 
22/23  12.krog  Dekani, Športni park Dekani, 15.10.2022, ob 15.00  Jadran Dekani - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (1:1) 

11. krog
Ilirija 1911 0 : 0 Primorje eMundia
Gorica 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Krka 0 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Tabor Sežana
Rudar Velenje 0 : 2 Triglav Kranj
Nafta 1903 3 : 1 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 1 : 1 Brinje Grosuplje
Dravinja 1 : 1 TKK Tolmin

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA