10. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  24.09.2023 ob 16.00

TKK Tolmin

2 : 2

Jadran Dekani


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
N
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Jadran Dekani
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 2 0 2 0 2
Jadran Dekani 2 0 2 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 1 0 2
Jadran Dekani 1 0 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 1 0 0
Jadran Dekani 1 0 1 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Dekani, Športni park Dekani, 14.04.2024, ob 17.00  Jadran Dekani - TKK Tolmin 0:0  (0:0) 
23/24  10.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 24.09.2023, ob 16.00  TKK Tolmin - Jadran Dekani 2:2  (2:1) 

10. krog
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Ilirija 1911
Primorje eMundia 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Dravinja
TKK Tolmin 2 : 2 Jadran Dekani
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Rudar Velenje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA