8. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  16.09.2023 ob 16.00

TKK Tolmin

3 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 200
TKK Tolmin
19 Abdulaziz Hamza Fallata V
5 Rastko Marsenić
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
24 David Frelih


Rezervni igralci
1 Blaž Drašček V
12 Jaka Konec V
3 Dylan Georges-Francis Maes
4 Jani Šturm
11 Gabrijel Vidmar
18 Luka Rutar
20 Tim Kutin
34 Staš Gerbec
88 Haris Sadiković

Rudar Velenje
72 Duje Biuk V
2 Žiga Dajčman
7 Sandro Zukić
10 Urh Gaber Majcenovič
13 Žan Florjanc K
19 Eric Preljevic
23 Jure Matjašič
24 Zdravko Šeparović
30 Borna Panić
33 Bratislav Djukić
47 Matija Munić


Rezervni igralci
31 Jure Ribič V
4 Ajdin Kadrić
5 Miro Bakula
8 Duje Pešić
9 Adriano Bloudek
14 Anej Kirbiš
20 Dino Redzic
22 Stian Džumhur
44 Davud Kokić

Trener
Sanel Konjević

Trener
Adnan Zildžović

Sodnik
Mateo Tozan

Zadetki
Nejc Močnik 1 : 0 20'
Ralph Max Alexander Kerrebijn 2 : 0 79'
Ralph Max Alexander Kerrebijn 3 : 0 84'

Dogodki
Zdravko Šeparović 42'
Bratislav Djukić 53'
Menjava Džumhur /  Majcenovič 55'
Bratislav Djukić 57'
Nejc Močnik 63'
Menjava Bloudek /  Šeparović 67'
Menjava Rutar /  Frelih 74'
Menjava Šturm /  Kumer 74'
Menjava Redzic /  Zukić 78'
Menjava Kutin /  Perše 81'
Menjava Gerbec /  Močnik 87'
Menjava Maes /  Prodanović 87'

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA