8. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  15.09.2023 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Gorica

1 : 0

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Kurtušič Igor (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica
Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 3 Vitanest Bilje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 1 1 0 0 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 0 0 1 0
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 1 1 0 0 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 0 0 0 0 0
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  8.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 15.09.2023, ob 16.00  Gorica - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (0:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar Ravne 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA