7. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  09.09.2023 ob 16.30

Rudar Velenje

0 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja
Beltinci Klima Tratnjek
P
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Fužinar Ravne 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 1 1 4 6
ND Beltinci 6 4 1 1 8
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 0 1 3 3
ND Beltinci 4 3 1 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 1 0 1 3
ND Beltinci 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

23/24  7.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 09.09.2023, ob 16.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:1) 
22/23  16.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.11.2022, ob 13.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 2:2  (0:1) 
22/23  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 29.07.2022, ob 18.00  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 2:0  (0:0) 
21/22  18.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 27.11.2021, ob 13.30  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 0:3  (0:3) 
21/22  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.08.2021, ob 17.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 1:2  (1:2) 
20/21  15.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.04.2021, ob 17.00  NK Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:0) 

7. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Gorica
Dravinja 0 : 0 Fužinar Ravne
Vitanest Bilje 2 : 1 TKK Tolmin
Rudar Velenje 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 1 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 0 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA