7. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  10.09.2023 ob 16.30  | Prenos: Stream nzs.si

Brinje Grosuplje

0 : 1

Triglav Kranj


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar Ravne
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
P
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
P
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 2 0 1 4
Triglav Kranj 3 1 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 2
Triglav Kranj 2 1 0 1 1
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 1 1 0 0 2
Triglav Kranj 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

23/24  7.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 10.09.2023, ob 16.30  Brinje Grosuplje - Triglav Kranj 0:1  (0:0) 
22/23  23.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 02.04.2023, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Triglav Kranj 2:0  (2:0) 
22/23  8.krog  Kranj, Športni center Kranj, 16.09.2022, ob 20.00  Triglav Kranj - NK Brinje-Grosuplje 0:2  (0:1) 

7. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Gorica
Dravinja 0 : 0 Fužinar Ravne
Vitanest Bilje 2 : 1 TKK Tolmin
Rudar Velenje 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 1 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 0 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA