4. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  13.08.2023 ob 17.30

Fužinar Ravne

4 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Ravne
Z
Fužinar Ravne 3 : 1 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar Ravne
N
Fužinar Ravne 0 : 0 TKK Tolmin
P
Fužinar Ravne 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar Ravne
Rudar Velenje
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 2 2 2 12
Rudar Velenje 6 2 2 2 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 9
Rudar Velenje 3 0 1 2 5
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 1 2 3
Rudar Velenje 3 2 1 0 6



Vse medsebojne tekme

23/24  4.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 13.08.2023, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Rudar Velenje 4:2  (3:1) 
22/23  27.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 29.04.2023, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
22/23  12.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 16.10.2022, ob 15.00  Rudar Velenje - KNK Fužinar, socialno podjetje 3:2  (1:1) 
21/22  28.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 07.05.2022, ob 16.00  Rudar Velenje - KNK Fužinar, socialno podjetje 3:1  (2:1) 
21/22  13.krog  Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 24.10.2021, ob 15.00  Fužinar Vzajemci - Rudar Velenje 3:1  (0:1) 
20/21  14.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 28.03.2021, ob 15.00  Rudar Velenje - KNK Fužinar, socialno podjetje 0:0  (0:0) 

4. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Krka
Tabor Sežana 0 : 6 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 4 Nafta 1903
Fužinar Ravne 4 : 2 Rudar Velenje
Primorje eMundia 3 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA