4. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  14.08.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Kety Emmi&Impol Bistrica

3 : 0

Dravinja


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 700

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 3 Vitanest Bilje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Dravinja
P
Krka 2 : 1 Dravinja
Z
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
P
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
P
Dravinja 0 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 1 0 0 3
ND Dravinja 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 1 0 0 3
ND Dravinja 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0 0 0 0 0
ND Dravinja 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  4.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 14.08.2023, ob 17.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - ND Dravinja 3:0  (0:0) 

4. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Krka
Tabor Sežana 0 : 6 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 4 Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems 4 : 2 Rudar Velenje
Primorje eMundia 3 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA