2. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  30.08.2023 ob 17.00

Ilirija 1911

0 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Rumež Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 3 Vitanest Bilje
Z
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 6 4 0 2 12
Rudar Velenje 6 2 0 4 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 6
Rudar Velenje 3 1 0 2 3
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 6
Rudar Velenje 3 1 0 2 4



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 12.11.2023, ob 14.00  Rudar Velenje - ND Ilirija 2:1  (2:0) 
23/24  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.08.2023, ob 17.00  Ilirija 1911 - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
22/23  30.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.05.2023, ob 17.00  Rudar Velenje - ND Ilirija 1:3  (1:1) 
22/23  15.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 06.11.2022, ob 14.00  Ilirija 1911 - Rudar Velenje 3:1  (2:1) 
21/22  29.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.05.2022, ob 17.00  Ilirija 1911 - Rudar Velenje 3:0  (3:0) 
21/22  14.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.10.2021, ob 14.00  Rudar Velenje - ND Ilirija 1:2  (1:1) 

2. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Primorje eMundia 1 : 0 TKK Tolmin
Krka 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 6 : 1 Dravinja
Ilirija 1911 0 : 2 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Tabor Sežana 1 : 5 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA