1. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  30.07.2023 ob 18.00

TKK Tolmin

1 : 0

Fužinar SIJ Ravne Systems


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 450

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Z
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 2 1 1 0 1
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 1 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 1
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 1 0 0
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 1 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 05.11.2023, ob 13.30  Fužinar Ravne - NK Tolmin 0:0  (0:0) 
23/24  1.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 30.07.2023, ob 18.00  TKK Tolmin - KNK Fužinar, socialno podjetje 1:0  (1:0) 

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA