1. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  30.07.2023 ob 18.00

TKK Tolmin

1 : 0

Fužinar SIJ Ravne Systems


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 450
TKK Tolmin
1 Blaž Drašček V
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
10 Rene Prodanović
11 Gabrijel Vidmar
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
24 David Frelih


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
19 Abdulaziz Hamza Fallata V
9 Matic Perše
15 Altin Manxhuka
16 Jan Lavrenčič
20 Tim Kutin
22 Dani Perše
34 Staš Gerbec

Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Marko Deronja V
6 Denis Klinar K
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
11 Dominik Drk
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
23 Matevž Turkuš
32 Matic Turičnik


Rezervni igralci
88 Miha Linasi Jeromel V
4 Matija Založnik
12 Gal Kotnik
17 Miha Lakovšek
22 Jaka Krevh
28 Nino Grilc
73 Tarik Leniči

Trener
Sanel Konjević

Trener
Anton Tomažič

Sodnik
Anže Jerič

Zadetki
Nejc Močnik 1 : 0 12'

Dogodki
Razvan Andrei Morariu 33'
Dominik Drk 39'
Razvan Andrei Morariu 68'
Menjava Kutin /  Prodanović 70'
Menjava Perše /  Frelih 76'
Menjava Perše /  Vidmar 76'
Menjava Krevh /  Gaberšek Rotovnik 82'
Rastko Marsenić 85'
Menjava Manxhuka /  Kujović 91'
Altin Manxhuka 94'
Dominik Drk 95'

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA