10. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  01.10.2021 ob 19.00

Nafta 1903

2 : 1

Ilirija 1911


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Nafta 1903 6 : 0 Jadran Dekani
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903
P
Nafta 1903 2 : 3 Rogaška
P
Krka 4 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 2 : 3 Gorica
Ilirija 1911
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 3 : 0 Rudar Velenje
P
Primorje 3 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 4 : 2 Drava Ptuj
Z
Roltek Dob 0 : 2 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 6 3 1 2 13
ND Ilirija 6 2 1 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 2 1 0 9
ND Ilirija 3 0 1 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 1 0 2 4
ND Ilirija 3 2 0 1 3



Vse medsebojne tekme

21/22  25.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.04.2022, ob 17.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 1:0  (1:0) 
21/22  10.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.10.2021, ob 19.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 2:1  (2:0) 
18/19  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.05.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 5:0  (2:0) 
18/19  15.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.11.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 2:0  (0:0) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.04.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - Nafta 1903 0:4  (0:0) 
17/18  9.krog  Lendava, Športni park Lendava, 29.09.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Ilirija 1911 2:2  (1:1) 

10. krog
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
Roltek Dob 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Ptuj 2 : 4 Brežice 1919 Terme Čatež
Primorje 2 : 2 Vitanest Bilje
Krško 3 : 4 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Gorica

LESTVICA
1 Gorica 30 72
2 Triglav Kranj 30 62
3 Krka 30 51
4 Rogaška 30 51
5 Rudar Velenje 30 49
6 Nafta 1903 30 47
7 Vitanest Bilje 30 45
8 Primorje 30 41
9 Roltek Dob 30 39
10 Ilirija 1911 30 38
11 Fužinar Vzajemci 30 37
12 Beltinci Klima Tratnjek 30 35
13 Jadran Dekani 30 31
14 Krško 30 26
15 Brežice 1919 Terme Čatež 30 20
16 Drava Ptuj 30 20

STRELCI
1. Tin Matić 21
2. Brian Sousa Saramago 17
3. Josip Majić 15
4. Vedran Vinko 14
5. Alen Krajnc 13
Žan Leban 13
7. Etien Velikonja 12
8. Dejan Djermanović 11
Nermin Haljeta 11
Nejc Gradišar 11
11. Rene Šolaja 10
Jakob Kodermac 10
13. Jošt Pišek 9
Gašper Jovan 9
Stefan Stevanović 9
Jakov Katuša 9
17. Andrej Pavlović 8
Luka Marič 8
Žan Vipotnik 8
Matic Marcius 8

DELI NA