3. krog |  Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem |  15.08.2021 ob 17.30

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Ilirija 1911


Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
P
Primorje 3 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 5 : 0 Drava Ptuj
N
Roltek Dob 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Nafta 1903
Z
Jadran Dekani 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Primorje
N
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 1 : 0 Roltek Dob
P
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 3 0 2 8
ND Ilirija 5 2 0 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 6
ND Ilirija 3 1 0 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 2
ND Ilirija 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 15.08.2021, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Ilirija 1911 2:1  (2:0) 
18/19  25.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 27.04.2019, ob 17.00  Ilirija 1911 - Fužinar Vzajemci 0:2  (0:1) 
18/19  10.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.10.2018, ob 15.30  Fužinar - Ilirija 1911 4:2  (3:0) 
17/18  20.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 25.03.2018, ob 15.00  Fužinar Ravne Systems - Ilirija 1911 0:1  (0:0) 
17/18  5.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.09.2017, ob 16.30  Ilirija 1911 - Fužinar Ravne Systems 2:0  (0:0) 

3. krog
Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Krka
Roltek Dob 7 : 2 Krško
Primorje 3 : 3 Jadran Dekani
Drava Ptuj 0 : 6 Nafta 1903
Triglav Kranj 3 : 0 Rogaška
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Triglav Kranj 13 32
2 Gorica 10 25
3 Primorje 13 23
4 Fužinar Vzajemci 12 22
5 Rudar Velenje 12 21
6 Roltek Dob 12 20
7 Nafta 1903 12 19
8 Rogaška 13 19
9 Beltinci Klima Tratnjek 12 17
10 Vitanest Bilje 13 13
11 Krka 11 12
12 Ilirija 1911 13 10
13 Krško 13 10
14 Jadran Dekani 10 8
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 13 7

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Vedran Vinko 9
3. Jakob Kodermac 8
Alen Krajnc 8
Brian Sousa Saramago 8
6. Nejc Gradišar 7
7. Nermin Haljeta 5
Nik Jermol 5
Denis Petrovič 5
10. Andrej Pavlović 4
Mark Čeh 4
Matej Potokar 4
Edi Horvat 4
Vito Batistić 4
Gašper Jovan 4
Leon Marinič 4
Etien Velikonja 4
Marsel Stare 4
Rene Šolaja 4
Stefan Andjelić 4

DELI NA