3. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  14.08.2021 ob 18.00  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Ptuj

0 : 6

Nafta 1903


Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
N
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
P
Fužinar Vzajemci 5 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 2 : 4 Brežice 1919 Terme Čatež
P
Vitanest Bilje 6 : 2 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 2 : 6 Triglav Kranj
Nafta 1903
Z
Rogaška 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 1 : 1 Krka
Z
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
P
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Brežice 1919 Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 2 1 5 12
ND Lendava 1903 8 5 1 2 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 0 3 9
ND Lendava 1903 5 3 0 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 3
ND Lendava 1903 3 2 1 0 7



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.08.2021, ob 18.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 0:6  (0:1) 
20/21  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 20.04.2021, ob 17.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 4:5  (2:1) 
19/20  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.03.2020, ob 15.00  Drava Dakinda Ptuj - Nafta 1903 0:1  (0:0) 
19/20  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.08.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:1) 
18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

3. krog
Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Krka
Roltek Dob 7 : 2 Krško
Primorje 3 : 3 Jadran Dekani
Drava Ptuj 0 : 6 Nafta 1903
Triglav Kranj 3 : 0 Rogaška
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Triglav Kranj 13 32
2 Gorica 10 25
3 Primorje 13 23
4 Fužinar Vzajemci 12 22
5 Rudar Velenje 12 21
6 Roltek Dob 12 20
7 Nafta 1903 12 19
8 Rogaška 13 19
9 Beltinci Klima Tratnjek 12 17
10 Vitanest Bilje 13 13
11 Krka 11 12
12 Ilirija 1911 13 10
13 Krško 13 10
14 Jadran Dekani 10 8
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 13 7

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Vedran Vinko 9
3. Jakob Kodermac 8
Alen Krajnc 8
Brian Sousa Saramago 8
6. Nejc Gradišar 7
7. Nermin Haljeta 5
Nik Jermol 5
Denis Petrovič 5
10. Andrej Pavlović 4
Mark Čeh 4
Matej Potokar 4
Edi Horvat 4
Vito Batistić 4
Gašper Jovan 4
Leon Marinič 4
Etien Velikonja 4
Marsel Stare 4
Rene Šolaja 4
Stefan Andjelić 4

DELI NA