Sodniki: | Šmajc David (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč) |
Delegat: | Norčič Sašo |
Št. gledalcev: | 1 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
N |
Roltek Dob | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
P |
Krka | 3 : 1 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Triglav Kranj |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Nafta 1903 | 6 : 1 | Vitanest Bilje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Roltek Dob | 1 : 1 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | ||
ND Lendava 1903 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
ND Lendava 1903 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 |
23/24 | 12.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 08.10.2023, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | ND Lendava 1903 | 1:5 | (0:2) |
22/23 | 23.krog | Lendava, Športni park Lendava, 31.03.2023, ob 18.00 | Nafta 1903 | - | Rudar Velenje | 4:2 | (1:1) |
22/23 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.09.2022, ob 16.00 | Rudar Velenje | - | ND Lendava 1903 | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 20.krog | Lendava, Športni park Lendava, 11.03.2022, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 27.08.2021, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | ND Lendava 1903 | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 22.05.2021, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | ND Lendava 1903 | 1:2 | (1:0) |
20/21 | 12.krog | Lendava, Športni park Lendava, 24.03.2021, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | Rudar Velenje | 1:2 | (0:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Vitanest Bilje | 3 : 1 | Brežice Terme Čatež |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Krka |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Roltek Dob |
Šmartno 1928 | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Brda | 2 : 3 | Jadran Dekani |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Krško | 0 : 4 | Fužinar Vzajemci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 22 | 50 | |
2 | Krka | 22 | 45 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 44 | |
4 | Roltek Dob | 22 | 40 | |
5 | Brežice Terme Čatež | 22 | 39 | |
6 | Vitanest Bilje | 22 | 34 | |
7 | Triglav Kranj | 22 | 32 | |
8 | Rudar Velenje | 22 | 26 | |
9 | Jadran Dekani | 22 | 27 | |
10 | Krško | 22 | 26 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 22 | 25 | |
12 | Primorje eMundia | 22 | 23 | |
13 | Drava Ptuj | 22 | 22 | |
14 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 22 | |
15 | Šmartno 1928 | 22 | 19 | |
16 | Brda | 22 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaheem Anthony Parris | 16 |
2. | Danijel Šturm | 13 |
3. | Meshack Izuchukwu Ubochioma | 12 |
Tin Matić | 12 | |
5. | Nermin Haljeta | 11 |
6. | Marko Huč | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
9. | Tadej Trdina | 9 |
Luka Cerar | 9 | |
Kristijan Šipek | 9 | |
12. | Denis Petrovič | 8 |
Jaka Bizjak | 8 | |
Edi Horvat | 8 | |
15. | Mateo Verunica | 7 |
Sacha Varga | 7 | |
Vedran Vinko | 7 | |
18. | Mitja Mauko | 6 |
Amel Džuzdanović | 6 | |
Gaber Petric | 6 |