Sodniki: | Vivod Dejan (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Klarič Jernej |
Št. gledalcev: | 50 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Krško |
N |
Fužinar Vzajemci | 1 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 0 | Šmartno 1928 |
N |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 2 | Jadran Dekani |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 0 : 4 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Krško |
N |
Krško | 1 : 1 | Jadran Dekani |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Krško |
P |
Krško | 3 : 4 | Brda |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | ||
Krško | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Krško | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Beltinci | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
Krško | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
22/23 | 22.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 25.03.2023, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Krško | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 7.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 10.09.2022, ob 16.30 | Krško | - | ND Beltinci | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 27.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 04.05.2022, ob 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Krško | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 12.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 16.10.2021, ob 15.00 | Krško | - | ND Beltinci | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 19.05.2021, ob 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Krško | 1:2 | (0:1) |
20/21 | 7.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 16.09.2020, ob 16.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Krško | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 10.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 25.09.2019, ob 16.00 | Krško | - | ND Beltinci | 1:1 | (1:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 6 : 1 | Vitanest Bilje |
Fužinar Vzajemci | 2 : 3 | Šmartno 1928 |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Krško |
Jadran Dekani | 0 : 4 | Primorje eMundia |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Brda |
Roltek Dob | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Krka | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Brežice Terme Čatež | 1 : 1 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 22 | 50 | |
2 | Krka | 22 | 45 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 44 | |
4 | Roltek Dob | 22 | 40 | |
5 | Brežice Terme Čatež | 22 | 39 | |
6 | Vitanest Bilje | 22 | 34 | |
7 | Triglav Kranj | 22 | 32 | |
8 | Rudar Velenje | 22 | 26 | |
9 | Jadran Dekani | 22 | 27 | |
10 | Krško | 22 | 26 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 22 | 25 | |
12 | Primorje eMundia | 22 | 23 | |
13 | Drava Ptuj | 22 | 22 | |
14 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 22 | |
15 | Šmartno 1928 | 22 | 19 | |
16 | Brda | 22 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaheem Anthony Parris | 16 |
2. | Danijel Šturm | 13 |
3. | Meshack Izuchukwu Ubochioma | 12 |
Tin Matić | 12 | |
5. | Nermin Haljeta | 11 |
6. | Marko Huč | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
9. | Tadej Trdina | 9 |
Luka Cerar | 9 | |
Kristijan Šipek | 9 | |
12. | Denis Petrovič | 8 |
Jaka Bizjak | 8 | |
Edi Horvat | 8 | |
15. | Mateo Verunica | 7 |
Sacha Varga | 7 | |
Vedran Vinko | 7 | |
18. | Mitja Mauko | 6 |
Amel Džuzdanović | 6 | |
Gaber Petric | 6 |