Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 1 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Roltek Dob | 3 : 4 | Krka |
Z |
Krka | 3 : 1 | Rudar Velenje |
N |
Krka | 1 : 1 | Brežice Terme Čatež |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Roltek Dob |
P |
Krka | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Brežice Terme Čatež |
P |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 5 : 2 | Vitanest Bilje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 |
20/21 | 21.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 19.05.2021, ob 17.00 | Krka | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (0:0) |
20/21 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 20.04.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Krka | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 9.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 21.09.2019, ob 16.00 | Krka | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (0:1) |
18/19 | 17.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 24.11.2018, ob 13.00 | Krka | - | Kalcer Radomlje | 2:3 | (1:1) |
18/19 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 11.08.2018, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Krka | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 30.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 26.05.2018, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Krka | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.11.2017, ob 14.00 | Krka | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:0) |
12/13 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 17.04.2013, ob 16.30 | - | Krka | 2:1 | (2:0) | |
12/13 | 18.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.03.2013, ob 15.00 | - | Kalcer Radomlje | 3:0 | (0:0) | |
12/13 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 29.09.2012, ob 16.00 | - | Krka | 1:1 | (0:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 6 : 1 | Vitanest Bilje |
Fužinar Vzajemci | 2 : 3 | Šmartno 1928 |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Krško |
Jadran Dekani | 0 : 4 | Primorje eMundia |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Brda |
Roltek Dob | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Krka | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Brežice Terme Čatež | 1 : 1 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 22 | 50 | |
2 | Krka | 22 | 45 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 44 | |
4 | Roltek Dob | 22 | 40 | |
5 | Brežice Terme Čatež | 22 | 39 | |
6 | Vitanest Bilje | 22 | 34 | |
7 | Triglav Kranj | 22 | 32 | |
8 | Rudar Velenje | 22 | 26 | |
9 | Jadran Dekani | 22 | 27 | |
10 | Krško | 22 | 26 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 22 | 25 | |
12 | Primorje eMundia | 22 | 23 | |
13 | Drava Ptuj | 22 | 22 | |
14 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 22 | |
15 | Šmartno 1928 | 22 | 19 | |
16 | Brda | 22 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaheem Anthony Parris | 16 |
2. | Danijel Šturm | 13 |
3. | Meshack Izuchukwu Ubochioma | 12 |
Tin Matić | 12 | |
5. | Nermin Haljeta | 11 |
6. | Marko Huč | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
9. | Tadej Trdina | 9 |
Luka Cerar | 9 | |
Kristijan Šipek | 9 | |
12. | Denis Petrovič | 8 |
Jaka Bizjak | 8 | |
Edi Horvat | 8 | |
15. | Mateo Verunica | 7 |
Sacha Varga | 7 | |
Vedran Vinko | 7 | |
18. | Mitja Mauko | 6 |
Amel Džuzdanović | 6 | |
Gaber Petric | 6 |