3. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  22.08.2020 ob 17.00

Vitanest Bilje

1 : 0

Triglav Kranj


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč)
Delegat: Vidali Žarko
Št. gledalcev: 38

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 6 : 1 Vitanest Bilje
P
Rudar Velenje 2 : 1 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Triglav Kranj
P
Kalcer Radomlje 5 : 2 Vitanest Bilje
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 1 : 0 Krka
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Nafta 1903
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Triglav Kranj
Z
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 2 2 1 4
Triglav Kranj 5 1 2 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 4 2 2 0 4
Triglav Kranj 4 0 2 2 1
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 0 0 1 0
Triglav Kranj 1 1 0 0 3



Vse medsebojne tekme

22/23  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 31.07.2022, ob 17.30  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 2:0  (0:0) 
21/22  27.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.05.2022, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 0:0  (0:0) 
21/22  12.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.10.2021, ob 18.00  Triglav Kranj - Vitanest Bilje 3:0  (1:0) 
20/21  19.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 08.05.2021, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 1:1  (1:1) 
20/21  3.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 22.08.2020, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 1:0  (1:0) 

3. krog
Primorje eMundia 2 : 0 Krško
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 3 Drava Ptuj
Vitanest Bilje 1 : 0 Triglav Kranj
Roltek Dob 4 : 1 Jadran Dekani
Krka 4 : 0 Brda
Brežice Terme Čatež 1 : 3 Kalcer Radomlje
Šmartno 1928 1 : 2 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 22 50
2 Krka 22 45
3 Nafta 1903 22 44
4 Roltek Dob 22 40
5 Brežice Terme Čatež 22 39
6 Vitanest Bilje 22 34
7 Triglav Kranj 22 32
8 Rudar Velenje 22 26
9 Jadran Dekani 22 27
10 Krško 22 26
11 Fužinar Vzajemci 22 25
12 Primorje eMundia 22 23
13 Drava Ptuj 22 22
14 Beltinci Klima Tratnjek 22 22
15 Šmartno 1928 22 19
16 Brda 22 14

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 16
2. Danijel Šturm 13
3. Meshack Izuchukwu Ubochioma 12
Tin Matić 12
5. Nermin Haljeta 11
6. Marko Huč 10
Jakob Kodermac 10
Stjepan Oštrek 10
9. Tadej Trdina 9
Luka Cerar 9
Kristijan Šipek 9
12. Denis Petrovič 8
Jaka Bizjak 8
Edi Horvat 8
15. Mateo Verunica 7
Sacha Varga 7
Vedran Vinko 7
18. Mitja Mauko 6
Amel Džuzdanović 6
Gaber Petric 6

DELI NA