29. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  PRELOŽENO

Vitanest Bilje

  :  

Kalcer Radomlje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 4 2 0 2 7
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 1 0 1 5
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 6
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 7



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.08.2020, ob 17.30  Vitanest Bilje - Kalcer Radomlje 0:4  (0:2) 
19/20  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 19.10.2019, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Vitanest Bilje 1:2  (1:1) 
18/19  28.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.05.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Kalcer Radomlje 5:2  (1:2) 
18/19  13.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 31.10.2018, ob 14.00  Kalcer Radomlje - Vitanest Bilje 6:0  (1:0) 

29. krog
Koper  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Kalcer Radomlje
Roltek Dob  :  Krško
Koroška Dravograd  :  Jadran Dekani
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krka
Drava Dakinda Ptuj  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Gorica
Brežice Terme Čatež  :  Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA