16. krog |  Dob, Športni park Dob |  02.11.2019 ob 14.00

Roltek Dob

1 : 0

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 0 Gorica
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 6 2 0 4 8
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 4 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Dob, Športni park Dob, 02.11.2019, ob 14.00  Roltek Dob - Fužinar Vzajemci 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 27.07.2019, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (2:0) 
18/19  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2019, ob 16.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Dob, Športni park Dob, 15.09.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Fužinar 0:1  (0:0) 
17/18  27.krog  Dob, Športni park Dob, 05.05.2018, ob 17.00  Roltek Dob - Fužinar Ravne Systems 3:4  (1:1) 
17/18  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.10.2017, ob 15.00  Fužinar Ravne Systems - Roltek Dob 1:2  (1:1) 

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA