16. krog |  Dob, Športni park Dob |  02.11.2019 ob 14.00

Roltek Dob

1 : 0

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Z
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Z
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 6 2 0 4 8
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 4 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Dob, Športni park Dob, 02.11.2019, ob 14.00  Roltek Dob - Fužinar Vzajemci 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 27.07.2019, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (2:0) 
18/19  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2019, ob 16.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Dob, Športni park Dob, 15.09.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Fužinar 0:1  (0:0) 
17/18  27.krog  Dob, Športni park Dob, 05.05.2018, ob 17.00  Roltek Dob - Fužinar Ravne Systems 3:4  (1:1) 
17/18  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.10.2017, ob 15.00  Fužinar Ravne Systems - Roltek Dob 1:2  (1:1) 

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 18 40
2 Gorica 18 38
3 Kalcer Radomlje 18 36
4 Nafta 1903 18 34
5 Krško 17 30
6 Fužinar Vzajemci 17 30
7 Vitanest Bilje 18 28
8 Krka 18 27
9 Jadran Dekani 18 23
10 Roltek Dob 17 22
11 Drava Dakinda Ptuj 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 17 18
13 Brežice Terme Čatež 16 11
14 Brda 16 11
15 Rogaška 17 11
16 Koroška Dravograd 18 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
Jaka Bizjak 13
4. Sacha Varga 11
5. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
8. Luka Volarič 8
Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
11. Peter Kogelnik 7
Luka Stepančič 7
Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
15. Nejc Pečnik 6
Vedran Vinko 6
Kristijan Šipek 6
Denis Petrovič 6
Matic Marcius 6
Žan Nikolić 6

DELI NA