15. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  26.10.2019 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

0 : 4

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Kranjc Tomaž (1. pomoč), Špur Staša (2. pomoč)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 160

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 1 2 2 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 2 1 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 2 1 2
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 2 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 0 1 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.10.2019, ob 14.00  Drava Dakinda Ptuj - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:1) 
18/19  30.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 26.05.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Drava Dakinda Ptuj 2:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 10.11.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Fužinar 0:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 
17/18  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.08.2017, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Drava Ptuj 2:4  (0:1) 

15. krog
Koper 4 : 0 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka
Vitanest Bilje 0 : 2 Krško
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA