14. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  19.10.2019 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Gorica

1 : 3

Nafta 1903

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 200
Gorica
1 Darko Marjanović V
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
11 Luka Volarič
17 Lamin Colley
19 Matija Kavčič
21 Nik Jermol
23 Tine Kavčič K
25 Matteo Tomiček
35 Matic Paljk
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
12 Uroš Likar V
22 Adis Hodžić
26 Goran Trivunović
30 Leon Marinič
97 Joseph Junior Asante

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
4 Gergő Bolla
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
14 Mitja Novinič K
21 Žiga Živko
52 Rok Pirtovšek
55 Leon Leuštek
70 György Kamarás
95 Roland Paku
96 Mihael Rebernik


Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
3 Leon Šeruga
8 Dominik Drk
13 Dániel Szökrönyös
17 Zoltán Tóth
18 Tadej Pirtovšek
32 Adam Zagorec

Trener
Borivoje Lučić

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Lamin Colley 1 : 0 49'
Rok Pirtovšek 1 : 1 68'
Mihael Rebernik 1 : 2 81'
Alen Ploj 1 : 3 86'

Dogodki
Luka Volarič 55'
Menjava Marinič /  Gulič 61'
Menjava Šeruga /  Kamarás 64'
Menjava Hodžić /  Paljk 69'
Mihael Rebernik 72'
Menjava Asante /  Tomiček 77'
Alen Ploj 84'
Menjava Tóth /  Ploj 89'
Menjava Zagorec /  Rebernik 90'

14. krog
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Jadran Dekani 5 : 1 Koroška Dravograd
Krka 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA