12. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  05.10.2019 ob 15.30

Jadran Dekani

1 : 0

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Govedarevič Stevo
Št. gledalcev: 150
Jadran Dekani
1 Kristijan Sekulić V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
7 Adnan Ahmetović
8 Adem Zyba
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
13 Dejan Angov
22 Kristjan Sredojević
23 Žiga Ovsenek
24 Stefano Borghi


Rezervni igralci
95 Zoki Cvetković V
5 Žiga Perhavec
6 Lucas Vranješ
14 Jakob Vitezica
17 Eldin Hadžić
18 Adis Mujkić
21 Mateo Verunica

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
6 Marko Perković
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
11 Niko Adamič
14 Robert Drugovič
23 Matic Predanič
24 Petar Dodig
25 Marko Felja K
55 Tin Martić
93 Primož Vidmar


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
2 Agon Pajaziti
5 Vinko Brumen
15 Filip Soldo
20 Vlaho Veneti
22 Matej Mirkac
39 Jaka Hervol

Trener

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Luka Stepančič 1 : 0 38'

Dogodki
Menjava Verunica /  Lukanović 23'
Menjava Soldo /  Vidmar 45'
David Vidaković 53'
Petar Dodig 65'
Menjava Perhavec /  Borghi 68'
Menjava Pajaziti /  Adamič 72'
Menjava Mujkić /  Ahmetović 77'
Menjava Veneti /  Duvnjak 79'
Marko Perković 89'

12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA