10. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  25.09.2019 ob 16.00

Rogaška

1 : 0

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Cotič Urban (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež
N
Koper 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 5 3 2 0 8
Brežice - Terme Čatež 5 0 2 3 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 3 0 0 7
Brežice - Terme Čatež 3 0 0 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 2 0 1
Brežice - Terme Čatež 2 0 2 0 1



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 25.09.2019, ob 16.00  Rogaška - Brežice Terme Čatež 1:0  (0:0) 
18/19  22.krog  Brežice, Stadion Brežice, 06.04.2019, ob 16.30  Brežice Terme Čatež - Rogaška 0:0  (0:0) 
18/19  7.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 15.09.2018, ob 16.00  Rogaška - Brežice Terme Čatež 4:0  (4:0) 
17/18  27.krog  Brežice, Stadion Brežice, 06.05.2018, ob 17.00  Brežice - Terme Čatež - Rogaška 1:1  (1:1) 
17/18  12.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 21.10.2017, ob 15.00  Rogaška - Brežice - Terme Čatež 2:1  (2:1) 

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA