10. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  25.09.2019 ob 16.00

Vitanest Bilje

2 : 1

Koroška Dravograd

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
P
Vitanest Bilje 0 : 2 Krško
Koroška Dravograd
P
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 1 0 0 2
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 1 0 0 2
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 0 0 0 0 0
Dravograd-Avto Grubelnik 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 25.09.2019, ob 16.00  Vitanest Bilje - Koroška Dravograd 2:1  (2:1) 

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA