10. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  25.09.2019 ob 16.00

Kalcer Radomlje

3 : 2

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 8 5 1 2 16
NK Drava Dakinda Ptuj 8 2 1 5 10
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 4 1 0 12
NK Drava Dakinda Ptuj 5 0 1 4 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 4



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 25.09.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:2  (2:2) 
18/19  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (3:1) 
18/19  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.09.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 2:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.09.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Drava Ptuj 3:2  (2:0) 
15/16  27.krog  Radomlje, Športni park, 21.05.2016, ob 17.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  17.krog  Radomlje, Športni park, 12.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA