9. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  22.09.2019 ob 16.00

Brda

3 : 2

Jadran Dekani

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev: 120
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer K
6 David Frelih
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk
21 Jure Bužinel
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
13 Denis Jazbar
14 Marko Lukić
15 Luka Bilić

Jadran Dekani
1 Kristijan Sekulić V
4 David Vidaković K
5 Žiga Perhavec
8 Dejan Angov
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
19 Drilon Kryeziu
20 Patrik Matošević
22 Kristjan Sredojević
23 Žiga Ovsenek
24 Stefano Borghi


Rezervni igralci
12 Timotej Miklavec V
2 Luka Stepančič
6 Lucas Vranješ
7 Adnan Ahmetović
16 Adam Jakupovič
18 Stefan Kričković
21 Mateo Verunica

Trener

Trener
Erik Kržišnik

Sodnik
Rade Obrenović

Zadetki
Antonio Lukanović 0 : 1 9'
David Frelih 1 : 1 17'
David Frelih 2 : 1 22'
Stefano Borghi 2 : 2 26'
Kris Jogan 3 : 2 61'

Dogodki
Patrik Matošević 9'
Jan Humar 27'
Menjava Stepančič /  Matošević 46'
Menjava Jazbar /  Jalinous 52'
Menjava Ahmetović /  Perhavec 59'
Menjava Perše /  Bužinel 65'
Jani Curk 65'
Matic Perše 69'
Menjava Verunica /  Babič 73'
Tim Golob 93'

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA