17. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  10.11.2019 ob 14.00

Krka

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
P
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
N
Rogaška 0 : 0 Krka
Z
Krka 3 : 1 Krško
N
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 8 4 0 4 13
NK Drava Dakinda Ptuj 8 4 0 4 13
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 2 0 2 7
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 2 0 2 6
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 6



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 03.08.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Krka 0:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.03.2019, ob 13.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (1:0) 
18/19  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.09.2018, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 2:1  (1:0) 
17/18  25.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.04.2018, ob 17.00  Krka - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.10.2017, ob 15.30  Drava Ptuj - Krka 3:1  (2:0) 
16/17  19.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 01.04.2017, ob 16.00  Krka - Drava Ptuj 1:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00  Krka - Drava Ptuj 4:1  (2:0) 
16/17  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 11.09.2016, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 1:3  (1:1) 

17. krog
Brežice Terme Čatež  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Beltinci Klima Tratnjek
Gorica  :  Koroška Dravograd
Brda  :  Koper
Krka  :  Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani  :  Roltek Dob
Fužinar Vzajemci  :  Vitanest Bilje
Rogaška  :  Krško

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA