7. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  07.09.2019 ob 16.30

Beltinci Klima Tratnjek

0 : 2

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 350
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
29 Borut Lukač
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
12 Tilen Žekš V
5 Ivo Kuzma
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
19 Ivo Balažic
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec

Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
5 Ante Melvan
6 Alen Neskič
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
18 Luka Petek


Rezervni igralci
32 Anej Milić V
13 Petar Turković
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
19 Sebastjan Šlak
20 Jasmin Dedić
22 Fran Šlamberger

Trener
Radovan Karanović

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Nermin Haljeta 0 : 1 34'
Petar Turković 0 : 2 93'

Dogodki
Marko Maučec 22'
Menjava Mörec /  Knežević 53'
Menjava Asentić /  Zorman 62'
Jan Novak 68'
Menjava Dedić /  Neskič 69'
Menjava Hartman /  Mauko 76'
Menjava Turković /  Marcius 81'
Mitja Rešek 83'
Menjava Kačinari /  Haljeta 89'

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Brežice Terme Čatež 1 : 2 Roltek Dob
Brda 1 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA