7. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  07.09.2019 ob 16.30

Beltinci Klima Tratnjek

0 : 2

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 350
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
29 Borut Lukač
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
12 Tilen Žekš V
5 Ivo Kuzma
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
19 Ivo Balažic
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec

Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
5 Ante Melvan
6 Alen Neskič
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
18 Luka Petek


Rezervni igralci
32 Anej Milić V
13 Petar Turković
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
19 Sebastjan Šlak
20 Jasmin Dedić
22 Fran Šlamberger

Trener
Radovan Karanović

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Nermin Haljeta 0 : 1 34'
Petar Turković 0 : 2 93'

Dogodki
Marko Maučec 22'
Menjava Mörec /  Knežević 53'
Menjava Asentić /  Zorman 62'
Jan Novak 68'
Menjava Dedić /  Neskič 69'
Menjava Hartman /  Mauko 76'
Menjava Turković /  Marcius 81'
Mitja Rešek 83'
Menjava Kačinari /  Haljeta 89'

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Brežice Terme Čatež  :  Roltek Dob
Brda  :  Rogaška

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA