7. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  07.09.2019 ob 16.30

Nafta 1903

1 : 0

Vitanest Bilje

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 1 2 0 4
Vitanest Bilje 3 0 2 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 1 0 2
Vitanest Bilje 2 0 1 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 1 0 1 0 2
Vitanest Bilje 1 0 1 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 07.09.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Lendava, Športni park Lendava, 27.04.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:1  (1:1) 
18/19  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 06.10.2018, ob 15.30  Vitanest Bilje - Nafta 1903 2:2  (2:1) 

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Brežice Terme Čatež 1 : 2 Roltek Dob
Brda 1 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA