6. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  31.08.2019 ob 17.00

Rogaška

0 : 0

Krka

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Krka
N
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Z
Krka 3 : 2 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Krka
Z
Krka 3 : 1 Brda
P
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 5 2 1 2 8
Krka 5 2 1 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 1 1 1 5
Krka 3 1 1 1 4
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 1 0 1 3
Krka 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 31.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Krka 0:0  (0:0) 
18/19  27.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.05.2019, ob 17.00  Krka - Rogaška 2:1  (0:1) 
18/19  12.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 20.10.2018, ob 15.00  Rogaška - Krka 1:3  (1:1) 
17/18  17.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 25.11.2017, ob 14.00  Rogaška - Krka 4:1  (2:1) 
17/18  2.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 12.08.2017, ob 17.30  Krka - Rogaška 1:2  (0:1) 

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Krško 0 : 1 Brda
Rogaška 0 : 0 Krka
Koper 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA